top of page

למי מיועדת ההדרכה ?

​ההדרכות מיועדות לכולם מגיל 20-120, בכל זאת תמיד טוב לשאול ולהתייעץ לפני.

 

מה לומדים במפגש ?

​במפגש ההדרכה אנו לומדים איך להתאים את הכרית וליצור שכיבה נוחה ומרגיעה במים, לאחר מכן אנו לומדים כמה דברים שניתן לעשות עם הכרית כמו טכניקות של עיסוי, מתיחות ותנועה זורמת במים, על פי דרישתכם ועניינכם האיש.

נלמד כיצד להניע ,להאריך ולפתוח את הגוף בצורה נכונה, איך ליישם את טכניקות העיסוי במים ועבודה יעילה עם גופנו ועם גופם של בני הזוג בהסתמך על עקרונות והתכונות של המים כעיקרון מנחה.

האם נלמד במפגש זה להיות מטפלים ?

לא, מפגשים אילו לא נועדו להכשיר אתכם כמטפלים, אלא להעניק בידיכם כלים המאפשרים לכם ליהנות מהכרית שרכשתם באופן ממצה, להנות מהחופש והתנועה המצויים במים ולהעניק מחוויה זו לקרוביכם. אם הנכם מטפלים בהכשרתכם ומוסמכים להעניק טיפול במגע באחת מטכניקות הטיפול כגון: שיאצו, טווי-נא, עיסוי רפואי, עיסוי תאילנדי, אוסתאופתיה, הידרותרפיה, פיזיותרפיה, וואצו, הילינדדאנס, רפלקולוגיה, פסיכותרפיה, רולפינג, צ'י גונג, יוגה טיפולית , טיפול בתנועה וכדומה..ישנה סבירות גבוהה שתמצאו את ההדרכות מעניינות ורבות ערך. 

Anchor 1
Anchor 2

אילו הדרכות או מפגשים ניתן לקיים ?

המפגש הבסיסי שהוא מפגש של כשעה וחצי בבריכה מחוממת מתאימה ופרטית 

אם באים למפגש אישי, ניתן ואפילו מומלץ להביא אדם נוסף שנוכל לתרגל עליו אך זו לא חובה.

המחיר כולל את עלויות הבריכה, הדרכה וכרית  הלוטוס.

ניתן להתארגן גם כקבוצה ולקבל מחירים ותכנים המתאימים לקבוצה זו.

אז איך? מה? אני רוצה להתחיל, אפשר קצת יותר פרטים?

יוצרים קשר בדף ליצירת קשר או בטלפון 054-2471588 וקובעים לנו מקום וזמן למפגש.

אחר כך, אם רוצים, מזמינים חבר או חברה כדי שיהיה להם כיף ושיהיה לנו מישהו שנוכל להתאמן עליו.

מצטיידים בבגד ים ומגבת ונפגשים במים.

 

איפה מתקיימות ההדרכות ?

ההדרכות מתקיימות בכל רחבי הארץ במגוון בריכות טיפוליות ובריכות ספא פרטיות מחוממות ונעימות ובאווירה קסומה וגם אצלכם בבית (אם יש בריכה) ניתן לקיים את ההדרכות גם במרחצאות וגם בטבע (בעונה) בכל מקום בו המים חמימים מעומק 30-120 סנטימטרים! יש לקבוע ולתאם את המפגש מראש.

העלות למפגש של 1.5 שעות הינו 400 שח

העלות למפגש של 3 שעות הינו 600 שח

אם אין ברשותכן\ם בריכה עלות הבריכה הינה בנפרד 

(עלות הבריכה נעה בין  100-300 שח נוספים לכל זמן המפגש תלוי בבריכה) 

לאחר המפגש ניתן יהיה לרכוש את הכרית. 

Anchor 3
Anchor 4

האם ההדרכות מתאימות למטפלים?

​הכל החל כהדרכות פרטניות למטפלים מנוסים שרצו לדייק ולשפר טכניקה משם החלטנו לאפשר לכל מי שיש לו משיכה למים ולטכניקה להנות ממפגש זה, ההדרכות אף מומלצות מאד למטפלים מכל תחומי המגע, תנועה, שיקום ועבודת גוף כמו עיסוי תאילנדי, עיסוי רפואי, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, טכניקות עבודה עם פאשיה (fascial manipulation and release למיניהן) וכדומה.

טכניקת לוטוס המים הינה פלטפורמה רחבת היקף המאפשרת "לייבא" שיטות טיפול ,מגע ותנועה שונות ומגוונות מהיבשה אל תוך המים ומומלצת מאד למטפלי מים מכיוון שהיא מעניקה כלי בעל ערך רב למטפלים העוסקים בהידרותרפיה או טכניקות כמו waterdance, watsu, healingdance וטכניקות דומות.

האם ההדרכות מתאימות לאנשים שאינם מטפלים?

זו חוויה זוגית מופלאה למעניק הטיפול ולמקבל ולכן ישנם אנשים רבים שמגיעים להדרכה או למפגש זוגי כדי ללמוד מעט מהטכניקה ולחוות חוויה קסומה של מגע מבן\ת זוג או מחבר\ה

ההדרכות מתאימות מאד לאנשים שאינם עוסקים במקצוע טיפולי אך מעוניינים להעניק חוויה של מגע, תנועה ורגיעה לאנשים הקרובים אליהם,כמו חבר\ה, בן\ת זוג או בני משפחה, הידע נרכש בקלות וניתן לעשות בו שימוש נפלא גם לאחר מכן בשלל בריכות, מרחצאות ומעיינות חמים בארץ ובעולם.

Anchor 5
Anchor 6

כמה זמן נמשכת ההדרכה או המפגש?

​ההדרכה נמשכת בדרך כלל שעה וחצי או 3 שעות, אך ניתן להאריך את משך ההדרכה בשעה נוספת בתשלום נוסף לבריכה. יש זמן להתארגן ללמוד, לשחק, לשוחח וגם זמן לשתות כוס תה ולשוב אט אט בחזרה.

לאן אפשר להמשיך משם?

החוויה נפלאה, המון פעמים רוצים לשוב ולחוות אותה בעומק ובגוון  נוסף, לאחר מפגש ראשון זה ניתן לקיים מפגשים נוספים או להתקדם וללמוד יותר לעומק את הטכניקה. ניתן גם להשתתף בסדנה מתקדמת  וארוכה יותר כמו סדנת המבוא לטכניקת לוטוס המים.

Anchor 7

מה זה בעצם טכניקת הלוטוס?

טכניקת לוטוס המים פותחה בכדי לאפשר מיזוג בין טכניקות ושיטות טיפול מהיבשה (כלומר, טכניקות המתבצעות על מזרן או מיטת טיפולים) ולהביאן אל המים תוך שילוב איכויות הריפוי של המים, זו דרך נפלאה ליישם טכניקות עיסוי ותנועה במים, המים החמים מייצרים רגיעה ותנאים ראשוניים מצויינים לכל טיפול מגע ואפשרויות תנועה רבות כשהגוף מרחף כחסר משקל.
בזמן שהראש נתמך בנוחות ובני הזוג מוצפים בנוחות במים, יש לנו כמעניקי הטיפול את משטח העבודה המושלם ליצירת טיפול או מפגש חוויתי כשאנו יכולים להשתמש בידינו בחופשיות.

אנו נעזרים במים החמימים ליצירת תנועה זורמת, מתיחות ועיסוי בטכניקות שונות.

הטכניקה הינה שילוב של שיטות עבודת גוף כגון צ'י גונג, יוגה, עיסוי תאילנדי, טכניקות מים שונות ועוד הרקומות יחדיו כמעין מצע עליו ניתן ליישם טכניקות רבות ומגוונות ולכן מתאים למטפלים העוסקים בטכניקות טיפול ומגע שונות. 

טכניקת הלטוס אינה מוגדרת כשיטת טיפול או כשיטה רפואית אלא כטכניקה המאפשרת חקירה של תנועה ומגע על ידי שימוש יעיל בכרית הלוטוס.

ליצירתיות יש מקום רב בטכניקת לוטוס המים שמהווה פלטפורמה מצוינת לחקר תנועה וריפוי עבור מטפלים ואילו העוסקים בתנועה ובטכניקות גוף.

האם ניתן להמשיך ללמוד ולהתמקצע בטכניקת הלוטוס?

​בוודאי! הטכניקה מכילה בתוכה ידע רב המתפרש בכמה כיוונים עיקריים כמו:

עבודת גוף המטפל: עקרונות גוף כמו יציבה והיערכות נכונה של הגוף במנחים שונים, תנועה יעילה והפקת כח.

טכניקות יבשה: התמקדות בטכניקות עיסוי, נקודות לחיצה על הגוף, פאשיה, מרידיאנים ואזורי אסוציאציה (כמו כף רגל (רפלקסולוגיה)) בטן וכדומה), מתיחות סטטיות ותנועה פאסיבית

טכניקות מים: תנועה והיערכות הגוף במים, הכלת עקרונות העבודה במים ושימוש בתכונות כמו התנגדות, התמשכות וזרימה.

Anchor 8
bottom of page